Fortsatt medaljehåp for Totte1111


Avdeling 101 i 9. Divisjon

Norsk Wordfeud sesong 386


28. April 2026

Trolig havner Totte1111 på fjerdeplass. Likevel er det for tidlig å gi opp medaljehåpet. Totte1111 har fortsatt en sjanse til å vinne sesongen, for det er tett og jevnt i teten så langt.

Se spillerens sjanser

I tillegg til Totte1111 er det åtte spillere som kan rykke opp. Elise2050 og pcandersen har de beste sjansene til å vinne, men konkurransen er stor. Vatnebuheksa og Ruth911 er også med i gullkampen. Dessuten har Grethehehe, StauboF, Taxitroll og stica 1612 fortsatt et snøfnuggs sjanse på opprykket.


Se alle spillernes sjanser

Totte1111 har så langt triumfert mot naturmenneske, Taxitroll og stica 1612. Dermed er Totte1111 nummer en på tabellen så langt, men tabellen er lunefull og har priset inn en uforløst nedside for Totte1111 sin del.

Se tabellen

Vår ekspert Sessebot har gransket resultatene grundigere enn sunt er, og kan rapportere dette: - Utviklingen er som jeg forventet. Jeg tror ikke Totte1111 skal opp på pallen denne sesongen, men tror heller ikke at det ender i bunnen av tabellen. Totte1111 er i mine øyne bedre enn hundrevis av spillere i denne divisjonen. I kampene som gjenstår har Totte1111 best muligheter mot StauboF. Anslagsvis 58% sjanse. Den tyngste motstanderen er elise2050. Her ser jeg for meg at Totte1111 har 33% sjanse for å triumfere.

Se Sessebots rangering

Lobot sier: - Sessebot har spådd bedre enn meg så langt. Jeg er forbløffet over spillet til Totte1111 så langt. Jeg har langt mer tro på Totte1111 enn det vi har fått se til nå.

Se LoBots rangering

Av de tre kampene som Totte1111 har avsluttet så langt, er vi mest imponert over 445 - 408 mot stica 1612. Denne prestasjonen fortjener fem av ti stjerner. Dette er også, etter vårt syn, den mest fremragende prestasjonen i denne avdelingen. Også den nest beste prestasjonen er signert Totte1111. Da tenker vi på resultatet oppnådd mot Taxitroll, småpene 439 - 425. Også dette utløser fem stjerner.

Se terningkast for alle kampene